Pertaruhan Langsung Tersedia

Surga88 Bola Sepak – Pertaruhan Liga Super Malaysia, EPL & Lebih dengan Odds Terbaik di Malaysia

Dari padang Johor Bahru hingga Old Trafford, Surga88 membawa anda lebih dekat dengan permainan yang anda cintai. Pasang taruhan pada ratusan perlawanan setiap minggu dengan odds yang kompetitif dan keputusan yang diproses serta-merta.

500+
Perlawanan Setiap Minggu
30+
Liga Dari Seluruh Dunia
98.2%
Kadar Bayaran (RTP)
<5 Min
Masa Pengeluaran
surga88

Perlawanan Langsung & Akan Datang

Ikuti keputusan terkini dan pasang taruhan sebelum atau semasa perlawanan berlangsung.

Semua Liga
Liga Super MY
EPL
La Liga
Bundesliga
Serie A
AFC
LIVE 63'
Johor Darul Ta'zim 2 – 0 Selangor FC
Liga Super Malaysia • Rnd 22
JDT Menang1.42
Seri4.30
Selangor Menang6.50
LIVE 78'
Manchester City 3 – 1 Tottenham
EPL 2026/25 • GW34
Man City1.25
Seri6.00
Spurs9.00
LIVE 41'
Kedah FC 1 – 1 Pahang FA
Piala FA Malaysia • QF
Kedah2.10
Seri3.25
Pahang3.40
AKAN DATANG Sabtu 21:00
Liverpool VS Arsenal
EPL 2026/25 • Anfield
Liverpool2.05
Seri3.50
Arsenal3.60
AKAN DATANG Ahad 22:45
Real Madrid VS Barcelona
La Liga • El Clásico
Real Madrid2.20
Seri3.30
Barcelona3.10
AKAN DATANG Isnin 20:00
Sabah FA VS Perak FC
Liga Super Malaysia • Rnd 23
Sabah2.55
Seri3.10
Perak2.80

Contoh Odds – Perlawanan Pilihan Minggu Ini

Odds dikemaskini secara masa nyata. Daftar untuk melihat odds penuh dan pasang taruhan.

Perlawanan Liga Tuan Rumah Seri Tetamu Status
JDT vs Selangor FC Liga Super MY 1.42 4.30 6.50 LIVE 63'
Man City vs Tottenham EPL 1.25 6.00 9.00 LIVE 78'
Liverpool vs Arsenal EPL 2.05 3.50 3.60 Sabtu 21:00
Real Madrid vs Barcelona La Liga 2.20 3.30 3.10 Ahad 22:45
Bayern vs Dortmund Bundesliga 1.85 3.75 4.20 Sabtu 23:30
Sabah FA vs Perak FC Liga Super MY 2.55 3.10 2.80 Isnin 20:00

* Odds yang ditunjukkan adalah anggaran dan tertakluk kepada perubahan. Daftar untuk melihat odds sebenar masa nyata.

surga88

Jenis Pertaruhan yang Tersedia di Surga88

Pelbagai pilihan pasaran pertaruhan untuk memenuhi keperluan semua jenis pemain.

1X2 – Pemenang Perlawanan

Pilih tuan rumah menang, seri, atau pasukan luar menang. Pasaran paling asas dan popular.

Handicap Asia

Beri kelebihan atau handicap kepada pasukan untuk odds yang lebih seimbang dan menarik.

Over/Under (Gol)

Ramalkan sama ada jumlah gol dalam perlawanan melebihi atau kurang daripada had yang ditetapkan.

Parlay / Akumulator

Gabungkan beberapa perlawanan dalam satu tiket untuk potensi kemenangan yang jauh lebih besar.

In-Play (Semasa Langsung)

Pasang taruhan semasa perlawanan berlangsung. Odds berubah mengikut situasi di padang secara masa nyata.

Penjaring Pertama

Ramalkan pemain yang akan menjaringkan gol pertama dalam perlawanan. Odds tinggi dan mengujakan.

Skor Tepat

Teka skor akhir perlawanan dengan tepat. Cabaran tinggi dengan ganjaran odds yang sangat lumayan.

Separuh Masa / Penuh Masa

Ramalkan keputusan separuh masa dan penuh masa secara berasingan atau gabungan untuk odds lebih tinggi.

Liga & Kejohanan yang Diliputi

Surga88 merangkumi lebih 30 liga dan kejohanan bola sepak dari seluruh dunia.

Liga Super Malaysia Piala FA Malaysia Piala Malaysia English Premier League UEFA Champions League La Liga Sepanyol Serie A Itali Bundesliga Jerman Ligue 1 Perancis AFC Champions League Piala AFF Liga Portugal Liga Belanda Piala Dunia FIFA Euro UEFA & Lebih Lagi...
surga88

Cara Pasang Taruhan Bola Sepak di Surga88

Proses mudah dalam empat langkah — sesuai untuk pemain baru mahupun lama.

1
Daftar Akaun

Buat akaun percuma dalam masa kurang 2 minit. Hanya perlukan nombor telefon dan kata laluan.

2
Buat Deposit

Deposit melalui Touch 'n Go, GrabPay, FPX, DuitNow atau Boost. Masuk dalam masa beberapa saat.

3
Pilih Perlawanan

Layar senarai perlawanan, pilih liga dan pasukan, kemudian pilih jenis pertaruhan yang anda mahukan.

4
Sahkan & Tunggu

Masukkan jumlah taruhan, sahkan slip taruhan anda, dan ikuti keputusan secara langsung di platform.

Kenapa Pertaruhan Bola Sepak di Surga88 Berbeza dari Platform Lain

Bola sepak bukan sekadar sukan kepada ramai orang Malaysia — ia sebahagian daripada kehidupan harian. Dari perbincangan hangat di kedai mamak semasa EPL berjalan, hinggalah kepada perbualan panas tentang Liga Super di media sosial, semangat terhadap bola sepak di negara ini memang tiada tandingannya. Di Surga88, kami memahami konteks ini, dan itulah sebabnya bahagian bola sepak kami direka untuk pemain Malaysia yang benar-benar tahu dan cintai permainan ini.

Apa yang membezakan Surga88 bukan semata-mata pilihan liga yang luas atau odds yang kompetitif — walaupun kedua-duanya memang ada. Yang lebih penting ialah pengalaman keseluruhan: platform yang tidak lambat semasa waktu puncak seperti malam final EPL, sistem yang memproses kemenangan dengan cepat, dan pasukan sokongan yang faham apa itu "bola sepak" tanpa perlu anda terangkan dari awal.

Liga Super Malaysia – Sokongan Untuk Pasukan Tempatan

Surga88 adalah salah satu daripada sedikit platform yang memberikan liputan penuh kepada Liga Super Malaysia, Piala FA dan Piala Malaysia. Bukan sekadar siaran skor, tapi pasaran pertaruhan yang lengkap untuk setiap perlawanan — termasuk handicap Asia, over/under, pertaruhan separuh masa, penjaring pertama dan banyak lagi.

Kalau anda penyokong Johor Darul Ta'zim, Selangor FC, Kedah FC, Sabah FA, atau mana-mana pasukan Liga Super lain, anda akan dapati bahawa Surga88 memberikan lebih banyak pilihan pasaran untuk perlawanan tempatan berbanding kebanyakan platform antarabangsa yang sering mengabaikan liga Asia Tenggara.

EPL & Eropah – Odds yang Betul-Betul Kompetitif

English Premier League kekal sebagai liga paling popular di kalangan pemain Malaysia, dan Surga88 tahu ini. Setiap perlawanan EPL disertai dengan puluhan pasaran pertaruhan berbeza — dari pemenang perlawanan biasa sehinggalah ke pasaran prop yang lebih spesifik seperti bilangan sepakan penjuru, kad kuning pertama, dan sebagainya.

Kami juga merangkumi La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Liga Portugal, dan semua perlawanan UEFA Champions League serta Europa League. Bagi yang mengikuti badminton atau sukan lain pun, Surga88 menyediakan pasaran melalui bahagian Sukan kami.

Pertaruhan Langsung (In-Play) – Pengalaman yang Lebih Mendebarkan

Fungsi pertaruhan langsung Surga88 membolehkan anda memasang taruhan semasa perlawanan berjalan. Odds berubah setiap beberapa saat mengikut apa yang berlaku di padang — sebuah gol, kad merah, pemain ditarik keluar, semua ini mengubah odds secara masa nyata.

Ini adalah cara yang lebih interaktif dan mendebarkan untuk menikmati bola sepak. Bayangkan anda menonton Liverpool menentang Arsenal, masa ke-70 masih seri 0–0, dan anda nampak Liverpool mula mendominasi. Itulah masanya odds Liverpool sedikit turun, dan anda boleh masuk dengan taruhan pada waktu yang tepat.

Pembayaran Mudah – Deposit & Tarik dalam Minit

Salah satu perkara yang sering diadu oleh pemain tentang platform lain ialah kerumitan deposit dan lambatnya pengeluaran. Di Surga88, kami menghapuskan masalah ini sepenuhnya. Deposit boleh dibuat melalui:

  • Touch 'n Go eWallet – kaedah paling popular di Malaysia, masuk serta-merta
  • GrabPay – mudah terus dari aplikasi Grab
  • FPX – termasuk Maybank2u, CIMB Clicks, RHBNow dan lebih 30 bank
  • DuitNow – pindahan bank segera tanpa yuran
  • Boost dan ShopeePay – e-wallet pilihan generasi muda

Pengeluaran kemenangan diproses dalam masa 5 hingga 15 minit untuk kebanyakan kaedah. Ahli VIP Gold dan Diamond mendapat keutamaan dalam pemprosesan dan kebiasaannya menerima wang dalam masa kurang dari lima minit.

Analitik & Statistik – Buat Keputusan yang Lebih Bijak

Surga88 bukan hanya tempat untuk pasang taruhan secara terburu-buru. Platform kami menyediakan statistik perlawanan terperinci — rekod head-to-head, prestasi tuan rumah berbanding tetamu, corak gol, prestasi pemain utama, dan lebih lagi — supaya anda boleh membuat keputusan berdasarkan data, bukan sekadar gerak hati.

Untuk pemain serius yang mengambil pendekatan analitikal terhadap pertaruhan bola sepak, Surga88 memberi anda alat yang diperlukan untuk meningkatkan keputusan pertaruhan anda dari masa ke masa.

surga88

Bonus Deposit Pertama RM1,000 untuk Pemain Baru

Daftar akaun baru Surga88 hari ini dan dapatkan bonus selamat datang sehingga RM1,000 untuk digunakan pada pertaruhan bola sepak pilihan anda. Syarat mudah, ganjaran sebenar.

Lesen Sah
SSL 256-bit
Odds Masa Nyata
Pengeluaran Pantas
Sokongan 24/7
Bayaran Tempatan
Dasar Privasi & Keselamatan Maklumat Anda

Surga88 melindungi semua maklumat peribadi dan data transaksi pertaruhan anda menggunakan penyulitan SSL 256-bit. Kami tidak berkongsi sebarang maklumat anda dengan pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Sejarah pertaruhan dan butiran pembayaran anda adalah sulit sepenuhnya dan dikendalikan mengikut Dasar Privasi kami yang menyeluruh.

Soalan Lazim – Pertaruhan Bola Sepak Surga88

Jawapan kepada soalan paling kerap ditanya oleh pemain bola sepak kami.

Jumlah minimum taruhan bola sepak di Surga88 adalah serendah RM2 untuk kebanyakan pasaran. Ini membolehkan pemain baru mencuba pelbagai jenis pertaruhan tanpa perlu mempertaruhkan jumlah yang besar. Had maksimum taruhan bergantung kepada jenis pasaran dan tahap VIP akaun anda — ahli VIP Gold dan Diamond menikmati had taruhan yang lebih tinggi berbanding ahli biasa.

Secara amnya, taruhan yang telah disahkan tidak boleh dibatalkan. Ini adalah amalan standard dalam industri pertaruhan untuk memastikan keadilan kepada semua pihak. Walau bagaimanapun, Surga88 menawarkan fungsi "Cash Out" untuk perlawanan tertentu, yang membolehkan anda menyelesaikan taruhan lebih awal sebelum perlawanan tamat — sama ada untuk mendapatkan sebahagian keuntungan awal atau mengurangkan potensi kerugian. Fungsi Cash Out tersedia untuk perlawanan yang ditanda dengan ikon khas dalam senarai taruhan anda.

Jika sesuatu perlawanan ditangguhkan dan tidak dimainkan semula dalam tempoh 24 jam, semua taruhan akan dibatalkan dan wang dikembalikan penuh ke akaun anda. Jika perlawanan dimainkan semula dalam tempoh 24 jam, taruhan kekal sah. Bagi perlawanan yang dihentikan selepas 75 minit dalam keadaan tertentu, keputusan mungkin dianggap rasmi bergantung kepada peraturan liga berkenaan. Maklumat lanjut boleh didapati dalam Terma & Syarat kami.

Ya, Surga88 menyediakan siaran statistik langsung dan animasi perlawanan untuk semua pertandingan dalam senarai pertaruhan kami. Ini membolehkan anda mengikuti perkembangan perlawanan secara masa nyata terus dari platform kami tanpa perlu beralih ke laman lain. Untuk perlawanan tertentu, siaran video langsung juga tersedia bagi ahli yang mempunyai baki aktif dalam akaun mereka.
English